hakkimizda_big

Şirketimiz MEK Bilgisayar, Elektronik Sistemler, Eğitim, Turizm, Mobilya, Dayanıklı Tüketim, Nak., Kırt., Tıbbi Cihz., Rekl., Tahh., İthalat, İhracat, San. ve Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuştur.

    Yola çıktığımız günden bu güne kadar geçen zaman galiba gerçekleştirmek istediklerimiz için çok az… Belirlediğimiz          amaçlara ulaşmak hedefine, gün geçtikçe yaklaşmak istiyoruz. Hep doğrunun ve kalitenin peşinde olmak ne kadar zordur.? Ya da çok mu kolaydır? Bu soruların cevabını çeyrek asıra yaklaşan yaşımızda gizli…

Anlatacak ne çok şey var, Ağacın kokusu, kağıdın dokusu, rengin inanılmazlığı, işçiliğin ulaşılmak istenen uç noktaları… Ne güzel KEŞKE ile başlayan hiçbir cümleyi kurmak zorunda kalmamak… Başarının bizim için sonuç değil, amaca giden yolda bir durak olduğunu hissetmek…

Bir hedefimiz olmalıydı, çok çalışmalıydık. Kalitemizden ödün vermemeliydik. Yenilikçi ve çağdaş olmalıydık, teknolojiyi günün şartlarında en iyi şekilde kullanmalıydık. Her kitle bizim için önem taşımalıydı ve bu yükü kaldırmalıydık.

Galiba bunları başardık çünkü biz neyin peşinde olduğumuzu çok iyi biliyoruz…

Vizyonumuz
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Müşteri beklentilerine ve hedeflerine uygun projelendirme
  • Tedarik ve üretimde kaliteden ödün vermemek.
  • Müşterilerimizin, ticari etkilinlikleri ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm basılı tanıtım (logo, karvizit, reklam kampanyaları, afiş, broşür,katalog vb.) gereksinimlerinde profesyonel ve yaratıcı çözümler sunmak.
  • Modern, dinamik, her an yeniliklere açık..

Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir..